KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14409423
nr 1440 9423
Maja Fjaestad
(1873-1961), Sverige
Träsnitt, "Blåsippor & Vitsippor". Signerad. Bildmått: 14x17, yttermått inklusive ram: 22x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:15:17
200 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Maja Fjaestad
Läs mer om Maja Fjaestad